FEDERATION
Меню сайту

Наші партнери:

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ

Головна » 2011 » Липень » 6 » Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років
11:30
Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років

З 30 червня по 3 липня 2011 року в Хорватії м. Загреб відбувся чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років.
   В змаганнях прийняло участь біля 800 веслувальників із 38 держав Європи. В складі збірної команди України прийняли участь 28 юніорів і 22 молодь до 23 років. Спортсмени збірної команди України завоювали дві срібні і сім бронзових медалей. На дистанції 1000 м. С-2 2 місце серед юніорів завоював екіпаж із Ковеля (Волинська обл.) Андрій Рибачок і Юрій Вандюк , С-1 3 місце серед юніорів- Тарас Матвійчук Рівненська обл., на дистанції 500 м. третє місце завоювали:серед юніорів К-1 Світлана Римкевич Вінницька обл., К-4 Світлана Римкевич, Марія Кічасова Полтавська обл., Ліда Гунько Івано-Франківська обл., Анастасія Горлова Львіська обл., С-2 Анатолій Мельник Вінницька обл., Микита Полєтаєв Херсонська обл., С-2 дівчата Людмила Тарасюк Волинська обл., Олена Шокотько Полтавська обл., серед молоді до 23 років Денис Камерилов Полтавська обл., Віталій Вергелес Львівська обл., на дистанції 200м. юніори К-1 Сергій Токарницький Дніпропетровська обл., К-2 Василій Зельниченко Одеська обл., Роман Скорик Полтавська обл.
   Федерація каное України вітає спортсменів та їх тренерів з успішним виступом і бажає успіху на чемпіонаті світу серед юніорів в Брандербургу (Німеччина)
Переглядів: 1042 | Додав: Micaela | Рейтинг: 5.0/3