Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської - 2 Травня 2011 - Федерація каное України
ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
 
UKRAINIAN
CANOE
FEDERATION
Меню сайту
 
Наші партнери:
 
 

   

  

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
  
 
 
 
 
 
Головна » 2011 » Травень » 2 » Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської
11:29
Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської
  26-30 квітня 2011 року в м. Дніпропетровськ пройшов Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської з веслування на байдарках і каное (серед дорослих та юніорів).
 
  Для того щоб переглнути або скачати результати змагань зайдіть у розділ "Результати змагань".
 
  Від 30.04 відбулось засідання Виконкому Федерації спільно з тренерською нарадою збірної команди України, де затвердилились такі питання:
 
1. учасники І етапу Кубку Світу:
жінки:
К-1-200 - Інна Осипенко-Радомська
К-1-200 - Інна Клінова
К-1-500 - Інна Осипенко-Радомська
К-1-500 - Марія Василевська
 
чоловіки - байдарка:
К-1-200 - Олег Харітонов
К-1-200 - Микола Кремер
 
чоловіки - каное:
С-1-200 - Юрій Чебан
С-1-200 - Олександр Максимчук
С-1-1000 - Михайло Кошман
С-1-1000 - Вадим Ціпан
С-2-1000 - Юрій Чебан - Дмитро Сірик
С-2-1000 - Роман Повх - Едуард Шеметило
 
Тренерський склад: Сорокін В.М., Нагаєв І.В., Селезнев О.П., Радомський Д.В.
 
2. відповідно до системи відбору відібрався склад збірної команди Украйни на підготовку до наступних кубків світу та чемпіонату Європи:
 
чоловіки - байдарка: Цуркан В.,Мамутов Р., Трунов І., Фесун С., Капустинський Р., Дмитренко К., Іванов О.,Терещенко В., Єрьомін Р., Іванченко І., Заболотний С., Будниченко Г., Харітонов О., Кремер М., Бак І.
 
чоловіки - каное: Кошман М., Ціпан В., Чебан Ю., Сірик Д., Шеметило Е., Повх Р., Максимчук О.
 
жінки: Осипенко-Радомська І., Василевська М., Павлик О., Клінова І., Непомняща Г., Жук Л., Галушко Л., Касицька В.
 

3. склад юніорської збірної команди на підготовку до Чемпіонату України, 27-31 травня:
 
за рахунок міністерства: Матвійчук Т., Токарницький С., Римкевич С., Капінус І., Тодорова А., Браташ Т.
Тренери: Мотов А.В., Кічасов С.О., Барзуков А.О.
 
за рахунок відріджаючих організацій: Годованчук В., Шаповал О., Белінський Я., Вандюк Ю., Рибачок А., Свистельник Д., Лаврук М., Мороз К., Пронько Ю., Пронько О., Гунько Л., Ковальова Р., Грищун І., Слюсаренко І., Горлова А., Сидорук К., Полєтаев М., Жилюк Н., Ушакова Н., Мотова Д., Зельніченко В., Тіщук М., Дудка А., Акимов О., Кулік А., Савлук О., Кічасова М..
Тренери: Кавальчук Я.В. (Львів), Лунько С.В. (Дніпропетровськ).
 

6-25 травня у м.Полтава відбудеться збір! 
Переглядів: 683 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Форма входу
 
 
Пошук на сайті
 
 
Відео тренінг

 
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 505
tel: +38 (044) 284 38 37

 
 
Наше опитування
Який ваш улюблений вид веслування?
Всього відповідей: 1080
 
Copyright MyCorp © 2016