ПРОГРАМА Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное - 22 Травня 2012 - Федерація каное України
ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
 
UKRAINIAN
CANOE
FEDERATION
Меню сайту
 
Наші партнери:
 
 

   

  

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
  
 
 
 
 
 
Головна » 2012 » Травень » 22 » ПРОГРАМА Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное
13:49
ПРОГРАМА Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

   З 30 травня по 3 червня 2012 р. в м. Дніпропетровськ відбудеться Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

  СКАЧАТИ ПРОГРАМУ ЗМАГАНЬ

30 травня – день приїзду:
9-00 – 13-00 - мандатна комісія по допуску учасників до змагань.
17-00 - спільне засідання суддівської бригади і представників команд.

   Запропонована програма є попередньою. Часова програма може бути змінена у залежності від фактичної кількості учасників заявлених на вид.


Головний суддя - Лесь С.Г - Черкаси  


 



Головний секретар – Ремез О.Г. - Умань





№      Час         Тип                      Система
заїду  
старту    човнів                 відбору

1 день змагань 31.05  
Дистанція 1000 м
1        9-00    К-1 1000 м.чол.     1 п/п «С»
2        9-07    К-1 1000 м.чол.     2 п/п «С»
3        9-15    К-1 1000 м.чол.     3 п/п «С»
4        9-22    К-1 1000 м.чол.     4 п/п «С»
5        9-30    С-1 1000 м.чол.     1 п/п «С»
6        9-37    С-1 1000 м.чол.     2 п/п «С»
7        9-45    С-1 1000 м.чол.     3 п/п «С»
8        9-52    С-1 1000 м.чол.     4 п/п «С»
9        10-00   К-1 1000 м.жін.     1 п/п «А»
10      10-07   К-1 1000 м.жін.      2 п/п «А»
11      10-30   К-1 1000 м.чол.     1 п/ф «С»
12      10-37   К-1 1000 м.чол.     2 п/ф «С»
13      10-45   К-1 1000 м.чол.     3 п/ф «С»
14      10-52   С-1 1000 м.чол.     1 п/ф «С»
15      11-00   С-1 1000 м. чол.    2 п/ф «С»
16      11-07   С-1 1000 м. чол.    3 п/ф «С»
17      11-15   К-1 1000 м. жін..    п/ф «А»
18      11-45   К-2 1000 м. чол..   1 п/п «А»
19      11-52   К-2 1000 м. чол..   2 п/п «А»
20      12-00   С-2 1000 м. чол..   1 п/п «А»
21      12-07   С-2 1000 м. чол..   2 п/п «А»
22      12-15   К-2 1000 м. жін..    1 п/п «А»
23      12-22   К-2 1000 м. жін.     2 п/п «А»
24      13-00   К-2 1000 м. чол.     п/ф «А»
25      13-07   С-2 1000 м. чол..    п/ф «А»
26      13-15   К-2 1000 м. жін..     п/ф «А»
27      14-07   К -4 1000 м. чол..   1 п/п «А»
28      14-15   К -4 1000 м. чол..   2 п/п «А»
29      14-22   С-4 1000 м. чол..    1 п/п «А»
30      14-30   С-4 1000 м. чол..    2 п/п «А»
31      15-15   К -4 1000 м. чол..   п/ф «А»
32      15-22   С -4 1000 м. чол..   п/ф «А»

2 день змагань 01.06. Дистанція 1000 м
1       9-00     К-1 1000 м. чол..    фінал Б 
2       9-10     К-1 1000 м. чол..    фінал А 
3       9-20     С-1 1000 м. чол.     фінал Б 
4       9-30     С-1 1000 м. чол.     фінал А 
5       9-40     К-1 1000м. жін..      фінал 
6       9-50     К-2 1000 м. чол..    фінал  
7       10-00   С-2 1000 м. чол..    фінал  
8       10-10    К-2 1000 м. жін..    фінал  
9       10-20    К-4 1000 м. чол..    фінал  
10      10-30   С-4 1000 м. чол..    фінал  

11-00 ПАРАД ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ нагородження дистанції 1000 м
ДИСТАНЦІЯ 200 М.
11     12-00 К-1 200 м. чол..         1 п/п «Д»
12     12-05 К-1 200 м. чол..         2 п/п «Д»
13     12-10 К-1 200 м. чол..         3 п/п «Д»
14     12-20 К-1 200 м. чол..         4 п/п «Д»
15     12-25 К-1 200 м. чол..         5 п/п «Д»
16     12-30 С-1 200 м. чол..         1 п/п «С»
17     12-35 С-1 200 м. чол.          2 п/ф «С»
18     12-40 С-1 200 м. чол.          3 п/п «С»
19     12-45 С-1 200 м. чол.          4 п/п «С»
20     12-50 К-1 200 м. жін..          1 п/п «А»
21     12-55 К-1 200 м. жін.           2 п/п «А»
22     13-00 С-1 200 м. жін..          1 п/п «А»
23     13-05 С-1 200 м. жін.           2 п/п «А»
24     13-10 К-1 200 м. чол..          1 п/ф «Д»
25     13-15 К-1 200 м. чол..          2 п/ф «Д»
26     13-20 К-1 200 м. чол..          3 п/ф «Д»
27     13-25 К-1 200 м. чол..          4 п/ф «Д»
28     13-30 С-1 200 м. чол..          1 п/ф «С»
29     13-35 С-1 200 м. чол.           2 п/ф «С»
30     13-40 С-1 200 м. чол.           3 п/ф «С»
31     13-45 К-1 200 м. жін..           п/ф «А»
32     13-50 С-1 200 м. жін..           п/ф «А»
33     14-20 К-2 200 м. чол..          1 п/п «В»
34     14-25 К-2 200 м. чол..          2 п/п «В»
35     14-30 К-2 200 м. чол..          3 п/п «В»
36     14-35 С-2 200 м. чол..          1 п/п «В»
37     14-40 С-2 200 м. чол..          2 п/п «В»
38     14-45 С-2 200 м. чол..          3 п/п «В»
39     14-50 К-2 200 м. жін..          1 п/п «А»
40     14-55 К-2 200 м. жін..          2 п/п «А»
41     14-00 С-2 200 м. жін..          1 п/п «А»
42     14-30 С-2 200 м. жін..          2 п/п «А»
43     15-10 К-2 200 м. чол..          1 п/ф «В»
44     15-15 К-2 200 м. чол..          2 п/ф «В»
45     15-20 С-2 200 м. чол..          1 п/ф «В»
46     15-25 С-2 200 м. чол..          2 п/ф «В»
47     15-30 К-2 200 м. жін..           п/ф «А»
48     15-35 С-2 200 м. жін..           п/ф «А»
49     16-00 К-1 4 х 200м.чол.        1 п/п «А»
50     16-10 К-1 4 х 200м.чол.        2 п/п «А»
51     16-20 С-1 4 х 200м.чол.        1 п/п «А»
52     16-30 С-1 4 х 200м.чол.        2 п/п «А»
53     16-40 К-1 4 х 200м. жін.       1 п/п «А»
54     16-50 К-1 4 х 200м.жін.        2 п/п «А»
55     17-10 К-1 4 х 200м.чол.        п/ф «А»
56     17-20 С-1 4 х 200м.чол.        п/ф «А»
57     17-40 К-1 4 х 200м.жін.         п/ф «А»

3 день змагань 02.06.   Дистанція 200 м
1     9-00 К-1 200 м. чол.             фінал Б 
2     9-05 К-1 200 м. чол.             фінал А 
Нагородження
3     9-10 С-1 200 м. чол.             фінал Б 
4     9-15 С-1 200 м. чол.             фінал А 
Нагородження
5     9-20 К-1 200 м. жін..             фінал  
Нагородження
6     9-25 С-1 200 м. жін.              фінал  
Нагородження
7     9-30 К-2 200м. чол..              фінал Б 
8     9-35 К-2 200м. чол..              фінал А 
Нагородження
9     9-40 С-2 200 м. чол..             фінал  
Нагородження
10   9-45 К-2 200м. жін..              фінал  
11   9-50 С-2 200 м. жін..             фінал 
Нагородження фінальних заїздів дистанції 200 м
12   10-20 К-1 4 х 200м.чол.         фінал 
13   10-30 С-1 4 х 200м чол..        фінал 
14   10-40 К-1 4 х 200м.жін.         фінал 
Нагородження естафет


ДИСТАНЦІЯ 500 м
15    12-00 К-1 500 м. чол.         1 п/п «С»
16    12-05 К-1 500 м. чол..        2 п/п «С»
17    12-10 К-1 500 м. чол..        3 п/п «С»
18    12-15 К-1 500 м. чол..        4 п/п «С»
19    12-20 С-1 500 м. чол..        1 п/п «С»
20    12-25 С-1 500 м. чол.         2 п/п «С»
21    12-30 С-1 500 м. чол.         3 п/п «С»
22    12-35 С-1 500 м. чол.         4 п/п «С»
23    12-40 К-1 500 м. жін..        1 п/п «В»
24    12-45 К-1 500 м. жін.         2 п/п «В»
25    12-50 К-1 500 м. жін.         3 п/п «В»
26    12-55 С-1 500 м. жін..        1 п/п «А»
27    13-20 С-1 500 м. жін.         2 п/п «А»
28    13-25 К-1 500 м. чол..        1 п/ф «С»
29    13-30 К-1 500 м. чол..        2 п/ф «С»
30    13-35 К-1 500 м. чол..        3 п/ф «С»
31    13-40 С-1 500 м. чол..        1 п/ф «С»
32    13-45 С-1 500 м. чол.         2 п/ф «С»
33    13-50 С-1 500 м. чол.         3 п/ф «С»
34    13-55 К-1 500 м. жін..         1 п/ф «В»
35    14-00 К-1 500 м. жін..         2 п/ф «В»
36    14-05 С-1 500 м. жін..         п/ф «А»
37    14-35 К-2 500 м. чол..        1 п/п «В»
38    14-40 К-2 500 м. чол..        2 п/п «В»
39    14-45 К-2 500 м. чол..        3 п/п «В»
40    14-50 С-2 500 м. чол..        1 п/п «А»
41    14-55 С-2 500 м. чол..        2 п/п «А»
42    15-00 К-2 500 м. жін..        1 п/п «А»
43    15-05 К-2 500 м. жін..        2 п/п «А»
44    15-10 С-2 500 м. жін..        1 п/п «А»
45    15-15 С-2 500 м. жін..        2 п/п «А»
46    15-45 К-2 500 м. чол..        1 п/ф «В»
47    15-50 К-2 500 м. чол..        2 п/ф «В»
48    15-55 С-2 500 м. чол..        п/ф «А»
49    16-00 К-2 500 м. жін..         п/ф «А»
50    16-05 С-2 500 м. жін..         п/ф «А»
51    16-20 К-4 500 м жінки         1 п/п «А»
52    16-25 К-4 500 м жінки         2 п/п «А»
53    17-10 К-4 500 м жінки         п/ф 

4 день змагань 03.06.  
ДИСТАНЦІЯ 500 м
1     9-00 К-1 500 м. чол..           фінал Б 
2     9-05 К-1 500 м. чол..           фінал А 
Нагородження
3     9-10 С-1 500 м. чол..           фінал Б 
4     9-15 С-1 500 м. чол..           фінал А 
Нагородження
5     9-20 К-1 500 м. жін.             фінал  
6     9-25 С-1 500 м. жін..            фінал 
Нагородження
7     9-30 К-2 500 м. чол..            фінал Б 
8     9-35 К-2 500 м. чол..            фінал А 
9     9-40 С-2 500 м чол..             фінал 
10   9-45 К-2 500 м. жін..             фінал  
11   9-50 С-2 500 м. жін.              Фінал  
Нагородження фінальних заїздів дистанції 500 м
12   9-55 К-4 500 м жін.               фінал 
Нагородження К-4 500 м жін.
ДИСТАНЦІЯ 5000 м
13   10-30 К-1 5000 м. чол..         фінал 
Нагородження К-1 5000 м чоловіки
14   11-00 С-1 5000 м. чол..         фінал 
Нагородження С-1 5000 м
15   11-30 К-1 5000 м. жін..          фінал 
Нагородження К-1 5000 м жінки
      13-15 парад закриття 


Переглядів: 775 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Форма входу
 
 
Пошук на сайті
 
 
Відео тренінг

 
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 505
tel: +38 (044) 284 38 37

 
 
Наше опитування
Який ваш улюблений вид веслування?
Всього відповідей: 1080
 
Copyright MyCorp © 2016