Спартакіада школярів України - 5 Травня 2012 - Федерація каное України
ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
 
UKRAINIAN
CANOE
FEDERATION
Меню сайту
 
Наші партнери:
 
 

   

  

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
  
 
 
 
 
 
Головна » 2012 » Травень » 5 » Спартакіада школярів України
21:05
Спартакіада школярів України
10-13 травня 2012 року в м. Дніпропетровську відбудуться IV ігри школярів України з веслування на байдарках і каное
серед спортсменів 1996-1998 років народження.

ПРОГРАМА
 
День приїзду: 10 травня 2012 року Мандатна комісія з 9.00 до 14.00 10.05.12 в готелі "Рассвет".
Засідання суддівської колегії в 17.00 в готелі "Рассвет".

І-день змагань
11 травня
 
1 Заїзд 9.00 К-1 1000м юн І п/п планD
2 Заїзд 9.07 К-1 1000м юн ІІ п/п
3 Заїзд 9.15 К-1 1000м юн ІІІ п/п
4 Заїзд 9.22 К-1 1000м юн ІV п/п
5 Заїзд 9.30 К-1 1000м юн V п/п
6 Заїзд 9.37 С-1 1000м юн І п/п планD
7 Заїзд 9.45 С-1 1000м юн ІІ п/п
8 Заїзд 9,52 С-1 1000м юн ІІІ п/п
9 Заїзд 10.00 С-1 1000м юн ІV п/п
10 Заїзд 10,07 С-1 1000м юн V п/п
11 Заїзд 10,15 К-1 1000м дів І п/п планD
12 Заїзд 10,22 К-1 1000м дів ІІ п/п
13 Заїзд 10.30 К-1 1000м дів ІІІ п/п
14 Заїзд 10,38 К-1 1000м дів ІV п/п
15 Заїзд 10,45 К-1 1000м дів V п/п
16 Заїзд 10,52 К-2 1000м юн І п/п планB
17 Заїзд 11.00 К-2 1000м юн ІІ п/п
18 Заїзд 11,07 К-2 1000м юн ІІІ п/п
19 Заїзд 11,15 С-2 1000м юн І п/п планB
20 Заїзд 11,22 С-2 1000м юн ІІ п/п
21 Заїзд 11,30 С-2 1000м юн ІІІ п/п
22 Заїзд 11,37 К-2 1000м дів І п/п планA
23 Заїзд 11,45 К-2 1000м дів ІІ п/п
24 Заїзд 11,52 К-4 1000м юн І п/п планB
25 Заїзд 12.00 К-4 1000м юн ІІ п/п
26 Заїзд 12,07 К-4 1000м юн ІІІ п/п
27 Заїзд 12,15 С-4 1000м юн І п/п планB
28 Заїзд 12,22 С-4 1000м юн ІІ п/п
29 Заїзд 12,45 С-4 1000м юн ІІІ п/п
30 Заїзд 12,52 К-1 1000м юн І п/ф планD
31 Заїзд 13.00 К-1 1000м юн ІІ п/ф
32 Заїзд 13,07 К-1 1000м юн ІІІ п/ф
33 Заїзд 13,15 К-1 1000м юн ІV п/ф
34 Заїзд 13,22 С-1 1000м юн І п/ф планD
35 Заїзд 13,30 С-1 1000м юн ІІ п/ф
36 Заїзд 13,37 С-1 1000м юн ІІІ п/ф
37 Заїзд 13,43 С-1 1000м юн IV п/ф
38 Заїзд 13,52 К-1 1000м дів І п/ф планD
39 Заїзд 14.00 К-1 1000м дів ІІ п/ф
40 Заїзд 14,07 К-1 1000м дів ІІІ п/ф
41 Заїзд 14,15 К-1 1000м дів ІV п/ф

перерва

42 Заїзд 15.00 К-2 1000м юн І п/ф планB
43 Заїзд 15,07 К-2 1000м юн ІІ п/ф
44 Заїзд 15,15 С-2 1000м юн І п/ф планB
45 Заїзд 15,22 С-2 1000м юн ІІ п/ф
46 Заїзд 15,30 К-2 1000м дів І п/ф планA
47 Заїзд 15,37 К-2 1000м дів ІІ п/ф
48 Заїзд 15,45 К-4 1000м юн І п/ф планB
49 Заїзд 15,52 К-4 1000м юн ІІ п/ф
50 Заїзд 16.00 С-4 1000м юн І п/ф планB
51 Заїзд 16,07 С-4 1000м юн ІІ п/ф
52 Заїзд 16,15 К-1 1000м юн фінал В планD
53 Заїзд 16,22 К-1 1000м юн фінал А
54 Заїзд 16,30 С-1 1000м юн фінал В планD
55 Заїзд 16,37 С-1 1000м юн фінал А
56 Заїзд 16,45 К-1 1000м дів фінал В планD
57 Заїзд 16,52 К-1 1000м дів фінал А
58 Заїзд 17.00 К-2 1000м юн фінал В планB
59 Заїзд 17,07 К-2 1000м юн фінал А
60 Заїзд 17,15 С-2 1000м юн фінал В планB
61 Заїзд 17,22 С-2 1000м юн фінал А
62 Заїзд 17,30 К-2 1000м дів фінал В планA
63 Заїзд 17,37 К-2 1000м дів фінал А
64 Заїзд 17,45 К-4 1000м юн фінал В планB
65 Заїзд 17,52 К-4 1000м юн фінал А
66 Заїзд 18.00 С-4 1000м юн фінал В планB
67 Заїзд 18,07 С-4 1000м юн фінал А
ІІ-день змагань
12 травня

1. Заїзд 9.00 К-1 500м юн І п/п планD
2. Заїзд 9,05 К-1 500м юн ІІ п/п
3. Заїзд 9,10 К-1 500м юн ІІІ п/п
4. Заїзд 9,15 К-1 500м юн ІV п/п
5. Заїзд 9,20 К-1 500м юн V п/п
6. Заїзд 9,25 С-1 500м юн І п/п планD
7. Заїзд 9,30 С-1 500м юн ІІ п/п
8. Заїзд 9,35 С-1 500м юн ІІІ п/п
9. Заїзд 9,40 С-1 500м юн ІV п/п
10. Заїзд 9,45 С-1 500м юн V п/п
11. Заїзд 9,50 К-1 500м дів І п/п планD
12. Заїзд 9,55 К-1 500м дів ІІ п/п
13. Заїзд 10,00 К-1 500м дів ІІІ п/п
14. Заїзд 10,05 К-1 500м дів ІV п/п
15. Заїзд 10,10 К-1 500м дів V п/п
16. Заїзд 10,15 К-2 500м юн І п/п планB
17. Заїзд 10,20 К-2 500м юн ІІ п/п
18. Заїзд 10,25 К-2 500м юн ІІІ п/п
19. Заїзд 10,30 С-2 500м юн І п/п планB
20. Заїзд 10,35 С-2 500м юн ІІ п/п
21. Заїзд 10,40 С-2 500м юн ІІІ п/п
22. Заїзд 10,45 К-2 500м дів І п/п планB
23. Заїзд 10,50 К-2 500м дів ІІ п/п
24. Заїзд 10,55 К-2 500м дів ІІІ п/п
25. Заїзд 11,00 С-2 500м дів І п/п планA
26. Заїзд 11,05 С-2 500м дів ІІ п/п
27. Заїзд 11,10 К-4 500м дів І п/п планA
28. Заїзд 11,15 К-4 500м дів ІІ п/п
29. Заїзд 11,20 К-1 500м юн І п/ф планD
30. Заїзд 11,25 К-1 500м юн ІІ п/ф
31. Заїзд 11,30 К-1 500м юн ІІІ п/ф
32. Заїзд 11,35 К-1 500м юн ІV п/ф
33. Заїзд 11,40 С-1 500м юн І п/ф планD
34. Заїзд 11,45 С-1 500м юн ІІ п/ф
35. Заїзд 11,50 С-1 500м юн ІІІ п/ф
36. Заїзд 11,55 С-1 500м юн ІV п/ф
37. Заїзд 12,00 К-1 500м дів І п/ф планD
38. Заїзд 12,05 К-1 500м дів ІІ п/ф
39. Заїзд 12,10 К-1 500м дів ІІІ п/ф
40. Заїзд 12,15 К-1 500м дів ІV п/ф
41. Заїзд 12,20 К-2 500м юн І п/ф планB
42. Заїзд 12,25 К-2 500м юн ІІ п/ф
43. Заїзд 12,30 С-2 500м юн І п/ф планB
44. Заїзд 12,35 С-2 500м юн ІІ п/ф
45. Заїзд 12,40 К-2 500м дів І п/ф планB
46. Заїзд 12,45 К-2 500м дів ІІ п/ф
47. Заїзд 12,50 С-2 500м дів п/ф планA
48. Заїзд 12,55 К-4 500м дів п/ф планA
49. Заїзд 13,00 К-1 500м юн фінал В планD
50. Заїзд 13,05 К-1 500м юн фінал А планD
51. Заїзд 13,10 С-1 500м юн фінал В планD
52. Заїзд 13,15 С-1 500м юн фінал А планD
53. Заїзд 13,20 К-1 500м дів фінал В планD
54. Заїзд 13,25 К-1 500м дів фінал А планD
55. Заїзд 13,30 К-2 500м юн фінал В планB
56. Заїзд 13,35 К-2 500м юн фінал А планB
57. Заїзд 13,40 С-2 500м юн фінал В планB
58. Заїзд 13,45 С-2 500м юн фінал А планB
59. Заїзд 13,50 К-2 500м дів фіналВ планB
60. Заїзд 13,55 К-2 500м дів фінал А планB
61. Заїзд 14,00 С-2 500м дів фінал планA
62. Заїзд 14,05 К-4 500м дів фінал планA

14.10-15.00 парад відкриття змагань

63. Заїзд 15,00 К-1 200м юн І п/п планD
64. Заїзд 15,05 К-1 200м юн ІІ п/п
65. Заїзд 15,10 К-1 200м юн ІІІ п/п
66. Заїзд 15,15 К-1 200м юн ІV п/п
67. Заїзд 15,20 К-1 200м юн V п/п
68. Заїзд 15,25 С-1 200м юн І п/п планD
69. Заїзд 15,30 С-1 200м юн ІІ п/п
70. Заїзд 15,35 С-1 200м юн ІІІ п/п
71. Заїзд 15,40 С-1 200м юн ІV п/п
72. Заїзд 15,45 С-1 200м юн V п/п
73. Заїзд 15,50 К-1 200м дів І п/п планD
74. Заїзд 15,55 К-1 200м дів ІІ п/п
75. Заїзд 16,00 К-1 200м дів ІІІ п/п
76. Заїзд 16,05 К-1 200м дів ІV п/п
77. Заїзд 16,10 К-1 200м дів V п/п
78. Заїзд 16,15 С-1 200м дів І п/п планB
79. Заїзд 16,20 С-1 200м дів ІІ п/п
80. Заїзд 16,25 С-1 200м дів ІІІ п/п
81. Заїзд 16,30 К-2 200м юн І п/п планB
82. Заїзд 16,35 К-2 200м юн ІІ п/п
83. Заїзд 16,40 К-2 200м юн ІІІ п/п
84. Заїзд 16,45 С-2 200м юн І п/п планB
85. Заїзд 16,50 С-2 200м юн ІІ п/п
86. Заїзд 16,55 С-2 200м юн ІІІ п/п
87. Заїзд 17,00 К-2 200м дів І п/п планB
88. Заїзд 17,05 К-2 200м дів ІІ п/п
89. Заїзд 17,10 К-2 200м дів ІІІ п/п
90. Заїзд 17,15 К-1 200м юн І п/ф планD
91. Заїзд 17,20 К-1 200м юн ІІ п/ф
92. Заїзд 17,25 К-1 200м юн ІІІ п/ф
93. Заїзд 17,30 К-1 200м юн ІV п/ф
94. Заїзд 17,35 С-1 200м юн І п/ф планD
95. Заїзд 17,40 С-1 200м юн ІІ п/ф
96. Заїзд 17,45 С-1 200м юн ІІІ п/ф
97. Заїзд 17,50 С-1 200м юн IV п/ф
98. Заїзд 17,55 К-1 200м дів І п/ф планD
99. Заїзд 18,00 К-1 200м дів ІІ п/ф
100. Заїзд 18,05 К-1 200м дів ІІІ п/ф
101. Заїзд 18,10 К-1 200м дів ІV п/ф
102. Заїзд 18,15 С-2 200м дів І п/ф планB
103. Заїзд 18,20 С-2 200м дів ІІ п/ф
104. Заїзд 18,25 К-2 200м юн І п/ф планB
105. Заїзд 18,30 К-2 200м юн ІІ п/ф
106. Заїзд 18,35 С-2 200м юн І п/ф планB
107. Заїзд 18,40 С-2 200м юн ІІ п/ф
108. Заїзд 18,45 К-2 200м дів І п/ф планB
109. Заїзд 18,50 К-2 200м дів ІІ п/ф
110. Заїзд 18,55 К-1 200м юн фінал В планD
111. Заїзд 19,00 К-1 200м юн фінал А
112. Заїзд 19,05 С-1 200м юн фінал В планD
113. Заїзд 19,10 С-1 200м юн фінал А
114. Заїзд 19,15 К-1 200м дів фінал В планD
115. Заїзд 19,20 К-1 200м дів фінал А
116. Заїзд 19,25 С-1 200м дів фінал В планB
117. Заїзд 19,30 С-1 200м дів фінал А
118. Заїзд 19,35 К-2 200м юн фінал В планB
119. Заїзд 19,40 К-2 200м юн фінал А
120. Заїзд 19,45 С-2 200м юн фінал В планB
121. Заїзд 19,50 С-2 200м юн фінал А
122. Заїзд 19,55 К-2 200м дів фінал В планB
123. Заїзд 20,00 К-2 200м дів фінал А

ІІІ- день змагань
13 травня

1. Заїзд 9,00 К-1 200м естафета юн І п/п планB
2. Заїзд 9,10 К-1 200м естафета юн ІІ п/п
3. Заїзд 9,20 К-1 200м естафета юн ІІІ п/п
4. Заїзд 9,30 С-1 200м естафета юн І п/п планB
5. Заїзд 9,40 С-1 200м естафета юн ІІ п/п
6. Заїзд 9,50 С-1 200м естафета юн ІІІ п/п
7. Заїзд 10,00 К-1 200м естафета дів І п/п планB
8. Заїзд 10,10 К-1 200м естафета дів ІІ п/п
9. Заїзд 10,20 К-1 200м естафета дів ІІІ п/п
10. Заїзд 10,30 К-1 200м естафета юн І п/ф планB
11. Заїзд 10,40 К-1 200м естафета юн ІІ п/ф
12. Заїзд 10,50 С-1 200м естафета юн І п/ф планB
13. Заїзд 11,00 С-1 200м естафета юн ІІ п/ф
14. Заїзд 11,10 К-1 200м естафета дів І п/ф планB
15. Заїзд 11,20 К-1 200м естафета дів ІІ п/ф
16. Заїзд 11,30 К-1 200м естафета юн фінал В планB
17. Заїзд 11,40 К-1 200м естафета юн фінал А планB
18. Заїзд 11,50 С-1 200м естафета юн фінал В планB
19. Заїзд 12,00 С-1 200м естафета юн фінал А планB
20. Заїзд 12,10 К-1 200м естафета дів фінал В планB
21. Заїзд 12,20 К-1 200м естафета дів фінал А планB
22. Заїзд 12,30 К-1 5000м юн фінал
23. Заїзд 12,45 С-1 5000м юн фінал
24. Заїзд 13,10 К-1 3000м дів фінал

13.20 – парад закриття змагань

Склад суддівської колегії

 
Головний суддя
Осіпенко
Сергій
Костянтинович
суддя національної категорії
м. Новодністровськ
(Чернівецька обл.)
067-744 49 47
 
 
 
Головний секретар
Венгер
Зоя
Миколаївна
суддя національної категорії
м. Маріуполь
(Донецька обл.)
 
 
 

3 Давидова С.О. м. Херсон
4 Гоголюк А.П. м.Ковель (Волинська обл.)
5 Настюк В.Н. м. Вінниця
6 Рожанський О. м.Умань (Черкаська обл.)
7 Верчук І.В. м. Ковель (Волинська обл.)
8 Венгер В.Л. м. Маріуполь (Донецька обл.)
9 Цикаш О. М. м. Южний (Одеська обл.)
10 Большакова Т.Г. м. Запоріжжя
11 Чередніченко О.О. м. Київ
12 Грязнов Г.В. м. Умань (Черкаська обл.)
13 Шелест О.В. м. Луцьк
14 Кастрома Т. В. м. Полтава
15 Грівняк Р.М. м. Львів
16 Бойко.В.І. м. Вінниця
17 Кукуруза М. м. Кіровоград
18 Гікавий В.П. м. Тернопіль
19 Морозов В. м. Херсон
20 Фантиков С.П. м. Тетіїв (Київська обл.)
 
Переглядів: 628 | Додав: Літой | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
а результаты будут?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Форма входу
 
 
Пошук на сайті
 
 
Відео тренінг

 
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 505
tel: +38 (044) 284 38 37

 
 
Наше опитування
Який ваш улюблений вид веслування?
Всього відповідей: 1080
 
Copyright MyCorp © 2016