ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
 
UKRAINIAN
CANOE
FEDERATION
Меню сайту
 
Наші партнери:
 
 

   

  

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
  
 
 
 
 
 
 Звіт про роботу Виконкому Федерації Каное України з 18 лютого 2005 р. по 18 лютого 2009 р.
   Федерація каное України є правонаступником Федерації України з веслування на байдарках та каное., яка наказом Міністерства у справах молоді і спорту №623 від 03.04.1992 року за підписом Міністра В.П. Борзова була зареєстрована.
   З 1992 року її представники входили до складу Національного олімпійського комітету України. З 1992 року вона була визнана Міжнародною Федерацією Каное та Європейською Асоціацією Каное.
   Керуючись тим, що 03 лютого 2005 року Верховною Радою України та Президентом України В. Ющенко був прийнятий Закон України №2416-1У Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» ( відносно вимог при наданні Федераціям статусу національних), 18 лютого 2005 року у м. Києві , відповідно до рішення Виконкому Федерації України з веслування на байдарках та каное, було проведено Установчу конференцію Федерації каное України, яка прийняла новий Статут Федерації і назву - «Федерація каное України» відповідно до вимог Закону.
   На Установчій конференції було обрано Виконком Федерації каное України в кількості 7 чоловік у такому складі:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Президент Федерації
    Маслачков Юрій Миколайович 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   член виконкому
   Літинський Олександр Маркович
      
 
 
Перший віце - президент - Чернишов С.О. 
Віце- президенти -  Артанов Є. Й., Вінтоняк В.М., Мостовенко О.В. 
Генеральний секретар - Чередниченко О.О.
 
   Після проведення Конференції Виконком проводив роботу по юридичному оформленню Федерації, в відповідних інстанціях, надання допомоги в організаційному та юридичному оформленні членів Федерації на місцях, відкриттю банківського рахунку, та інших питань.
   08 квітня 2005 року отримано Свідоцтво Міністерства юстиції України про реєстрацію об'єднання громадян №2227 - Федерація каное України, як всеукраїнської громадської організації.
   Відповідно з цим Федерація 02 червня 2005 року вислала до Міжнародної Федерації Каное та Європейської Асоціації Каное новий Статут Федерації та просила внести зміни щодо назви Федерації, а саме замінити назву « Федерація України з веслування на байдарках та каное» на назву - « Федерація каное України. Необхідна інформація була надана і Національному олімпійському комітету України.
   Генеральна асамблея НОК України прийняла Федерацію каное України до складу НОК України замість Федерації України з веслування на байдарках та каное . На цей час президент Федерації каное України Маслачков Ю.М. та перший віце-президент Донцова І.П. були членами Національного Олімпійського комітету України.
   При проведенні 23 листопада 2006р. звітно-внборної XX Генеральної асамблеї НОК України, відповідно одноголосного рішення Виконком Федерації каное України 26.10.06р. були затверджені членами НОК України на 2006 - 2010 роки президент Федерації Маслачков Ю.М. та перший віце-президент Донцов І.П.
   Виконком з перших днів роботи направляє свою діяльність на виконання ФКУ Статутних положень .
   2 квітня 2005 року Федерація сплатила 250 є. щорічного внеску в Європейську Асоціацію Каное , а 13 квітня 2005 року сплачено 500е. щорічного внеску до Міжнародної Федерації Каное.
   Сплата членських внесків в ці організації сплачується щорічно і за чотири роки складає загальну суму у 3000 євро.
   3 01 по 03 квітня 2005 року віце - президент Федерації Требелєв В.В. прийняв участь у роботі 7 Конгресу Європейської Асоціації Каное з правом вирішального голосу.
  Федерація Каное України звернулась до Президента Інтернаціональної Федерації Каное та Президента Європейської асоціації Каное про відзначення Олександра Максимовича Шапаренко за видатні спортивні досягнення, вагомий внесок в розвиток веслування на байдарках та каное в Україні і світі та з нагоди 60- річчя з дня народження.
   У 1966 та 1972 роках Шапаренко О.М. був визнаний кращим веслярем світу. Виконком розгляну питання про участь у роботі XXXI Конгресу Міжнародної Федерації Каное з 12 по 13 січня 2007 року у Гонконгу ( Китай) та запрошення дворазового чемпіона та срібного призера Олімпійських ігор Шапаренка О.М. для нагородження на Конгресі за видатні спортивні заслуги та у з зв'язку з 60 річчям.
   Було вирішено відрядити Шапаренко О.М. для участі у роботі Конгресу з правом голосу, як делегата Федерації каное України за рахунок Федерації. Олександр Максимович прийняв участь у роботі конгресу на якому пройшло нагородження його «Орденом Міжнародної Федерації Каное за видатні спортивні заслуги».
   Вважаємо, що це є позитивним явищем, яке підіймає престиж України та українського веслування на байдарках та каное у світі.
  Згідно з вимогами Закону України «Про фізичну культуру і спорт» , рекомендаціями Комісії з розгляду документів, поданих громадськими організаціями фізкультурно - спортивної спрямованості для одержання атусу національних спортивних федерацій та з урахуванням рішення колегії Мінсімьямолодьспорту від 19 квітня 2006 року, Наказом Міністра Ю.О. Павленко №1327 від 26.04 2006р. надано статус національної спортивної федерації Федерації каное України терміном на 4 роки.
   Таким чином , Федерація каное України має статус національної спортивної федерації до 26.04. 2010 року.
 
Форма входу
 
 
Пошук на сайті
 
 
Відео тренінг

 
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 505
tel: +38 (044) 284 38 37

 
 
Наше опитування
Який ваш улюблений вид веслування?
Всього відповідей: 1104