ФЕДЕРАЦІЯ КАНОЕ УКРАЇНИ
 
UKRAINIAN
CANOE
FEDERATION
Меню сайту
 
Наші партнери:
 
 

   

  

 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
  
 
 
 
 
 
Головна » 2012 » Березень » 15 » Cемінар-нарада суддів Федерації каное України
10:13
Cемінар-нарада суддів Федерації каное України
   17 -19 лютого в м. Умані відбулась семінар-нарада суддів Федерації каное України
 
   В нараді прийняли участь: президент Федерації каное України Маслачков Ю.М., начальник відділу циклічних, стрілецьких та комбінованих літніх олімпійських видів спорту Воронцов Ю.М., члени виконкому Федерації каное України: Чередніченко О.О., Літинський О.М., Баранов М.М., Баканічев О.В. ; голова колегії суддів Балабан Б.П.; судді - всього 28 чол. 

   Учасники наради заслухали і обговорили звіт голови колегії суддів Балабана Б.П. за період 2011року а також головні завдання і напрямки роботи колегії суддів на 2012рік. На розгляд колегії суддів і членів виконкому Федерації було внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення і покращення проведення національних змагань з веслування в 2012 році а також про внесення деяких змін і доповнень до Правил змагань відповідно до міжнародних вимог. Остаточне рішення по даних питаннях буде оголошене після затвердження їх виконкомом федерації каное України в найближчий термін. 

   Учасники семінар-наради також обговорили та затвердили кандидатури головних суддів та головних секретарів на проведення всеукраїнських змагань згідно Положення Державної служби молоді та спорту України на 2012 рік.

   Також були розглянуті і підтримані клопотання обласних Федерацій про присвоєння суддям з    веслування на байдарках і каное відповідних суддівських категорій і подані документи направлені на затвердження президенту Федерації каное України.
 
  ГОЛОВНІ СУДДІ та ГОЛОВНІ СЕКРЕТАРІ затвердженні Колегією суддів на обслуговування Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное в сезоні 2012 року - СКАЧАТИ ДОКУМЕНТ !
Переглядів: 919 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
Форма входу
 
 
Пошук на сайті
 
 
Відео тренінг

 
Our office:
Україна 01023 Київ
вул. Еспланадна, 42,
офіс 505
тел: +38 (044) 284 38 37

Ukraine 01023 Kyiv,
42 Esplanadna str.,
office 505
tel: +38 (044) 284 38 37

 
 
Наше опитування
Який ваш улюблений вид веслування?
Всього відповідей: 1104
 
Copyright MyCorp © 2023